Beyaz Eşya Onarım Hizmeti

Türkiye’de en çok beyaz eşya tamiri yapan şirketler arasındayız. Özellikle buna yerli markalar ithal edilen Alman yapımı ya da Amerikan markaları da dahil olmak üzere. Gelebilecek her ankastre beyaz eşya markalarına destek sunuyoruz. sizlere güvenilir kuruluşumuz ve etkileyici işbirliklerimiz orijinal yedek parçalarımızla Beyaz Eşya Servisi hizmetleri aktarıyoruz. İstanbul’da Anadolu Yakası’nda.  Ataşehir, Kartal, Beykoz, Pendik, Sultanbeyli, Suadiye, Sancaktepe, Samandıra, gibi bölgelerinde içinde bulunduğu. Anadolu Bölgesi ve yakası dahil olan bütün lokasyonların tamamına tamir desteği sunarız. Kuşkusuz Türkiye’nin en önde gelen markaları Bosch-siemens-profilo gaggenau gibi ürünlere de hizmet bizlerden hizmet alabilirsiniz. işletmemizin kalitesi tartışılmaz. Türk standartları endüstrisi onaylı firmamızdan aldığınız teknik destekler bir sene orijinal yedek parça garantisi ve işçilik garantisiyle sizlere sunulur.

Beyaz Eşya Onarım Hizmeti

hiçbir zaman vermiş olduğumuz hizmete ihanet etmedik aldığımız her paranın son kuruşuna kadar hakkını müşterilerimize verdik. Kimsenin hakkının bizde kaldığını düşünmüyorum. Eskiden beyaz eşya tamircileri üzerinde büyük bir ön yargı yükü vardı.  Artık son zamanlarda bu yük biraz daha yetkili servislere doğru aktarıldı özel servisler daha dürüst çalışıyor işini daha iyi yapıyor. Ödemeler noktasında daha güvenilir yol izliyor. Bu böyle iken en çok tercih edilir konuma geldik insanlar özel servise daha çok güvendiğini açık açık göstermekte çünkü özel servisler daha uygun fiyatlı alternatif yedek parçalar ve kendi ürettikleri tekniklerle müşterilere yardımcı olabiliyor.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

Haziran 3, 2020
Haziran 3, 2020
Haziran 3, 2020
Haziran 3, 2020
Ocak 8, 2020
Aralık 6, 2019

Bir cevap yazın

  1. Beyaz Eşya Servisi Beyaz Eşya Onarım Hizmeti için yorumda bulun

    Beyaz Eşya Onarım Hizmeti için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Beyaz Eşya Onarım Hizmeti için ilk yorumu yapabilirsin.