Beyaz Eşya Servisi

Beyaz Eşya Servisi ve teknik destek için çalışacağız. Kusursuz onarımlar ve yardımlarımız istediğiniz zaman sizlerde olacak, Beklediğiniz en iyi tamir desteği firmamız dadır. Ulusal yada yerli markaların ürünleri için teknik destekler verebileceğimiz.

Beyaz Eşya Servisi

Severek ve beğenerek kullandığımız bulaşık makinesi ya da gardolap tipi buzdolabı veya. Derin Dondurucu Muzda sıkıntılar varsa özellikle soğutmayan. Buzdolabı ses çıkaran çamaşır makinesi su akıtan bulaşık makinesi bunların çözümü firmamızda mümkün.

Sadece işletmemiz ile bir randevu planlayarak istediğiniz saat Teknik desteği evinize çağırabilirsiniz. Alacağınız hizmetlerin tamamı 1 sene garantilidir Çünkü destek vermiş olduğumuz markaların tüm yedek parçaları firmamızda orijinal bir şekilde bulundurmaktayız. Bu nedenle ürünlerde yaşayacağınız problemler şirketimiz tarafından gideriliyor.

Değerli Beyaz Eşya Servisi Arayan müşterilerimiz oluşan arızalar ha İstanbul Anadolu Yakası geneli için konuşacak olursak uzman çalışanlarımız da destek sunacağını belirtmek isterim. Firmamızda hemen iletişime geçebilir sıkıntıları gidermemiz için biz ilerle randevu planlaması yapabilirsiniz.

Kombi Servisi

Kombi için teknik destekler almanız için şirketimiz sizlere Kombi Servisi Destekleri sunacaktır. Protherm, Demirdöküm, Vaillant, Baymak gibi ürünlere destekler alacağınız şirketimiz sizlere hizmetler sunacak.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

Bir cevap yazın

  1. Beyaz Eşya Servisi için yorumda bulun

    Beyaz Eşya Servisi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Beyaz Eşya Servisi için ilk yorumu yapabilirsin.