Secret Laboratory Oyun İncelemesi

Secret Labratory Oyun İncelemesi   İnternet bağlantısı olan oyun severlerin önüne secret labratory incelemesi çıkmaktadır. SCP Secret Laboratory, interneti olan ve steam kurulu her bilgisayar üzerinden oynanabilen ücretsiz bir korku türü oyunudur. SCP oyun severlere adrenalin dolu bir oynanabilirlik sunan ve yalnız internet bağlantısı ile oynanabilen bir korku türü oyunudur.

Secret Laboratory Oyun İncelemesi

İliklerinize Kadar Korku Yanı Başınızda Olacak Bilgisayarlarınıza internet üzerinden bedava olarak indirip, kurup oynayabileceğiniz bir bilgisayar oyunu olan SCP: Secret Laboratory’de bilim kurgu yapılı bir hikaye konu almaktadır. Yer altına kurulan gizli bir araştırma tesisinde türlü türlü anormal yaratıklar hapis tutuluyor ve üzerlerinde çeşitli deneyler yapılıyor. Ancak yaratıklardan bazıları hücrelerinden kaçmayı başararak tesisten uzaklaşmaya çalışıyorlar. İşte biz bundan sonra devreye girerek ortada oluşan olaylar zincirinde, çeşitli rolleri üstleniyor olacağız.

 Oyunda Var Olan Roller Nelerdir

– Denek Rolü: Oyunda üzerinde yasadışı testler yapılan deneklerin yerini alıp, gizlenerek araştırma tesisten kaçış yapmaya çalışabilirsiniz.Secret Laboratory Oyun İncelemesi  – Güvenlik Timi: Tehlikeyi yok etmek ve tesisten bilim insanları çıkarmak için görevlendirilen özel harekat askerleri

– Bilim İnsanları Rolü: Araştırma Tesisinden hayatta kalarak yaralanmadan kaçmaya çalışan araştırma görevlileri olarak tanımlanır.

– Yaratık Rolü: Anormal hünerlere sahip olan ve kargaşa yaratarak önüne gelen her insanı öldürmeye çabalayan yaratıklar

– Hain Rolü: Araştırma tesisi çalışan; fakat araştırma sistemine ihanet ederek kobayların kaçmasına yardımcı olan ve bu sayede gizli bilgileri elde etmeye çalışan personellerdir.

Secret Laboratory oyununda oynayabileceğiniz bölümler rastgele oluşturuluyor. Bu şekilde her oyunda sizleri farklı bir oyun serüveni bekliyor olacaktır. Güçlü Unity oyun motoru kullanarak geliştirilen oyun beta sürümü olduğundan dolayı oyun içi bazı hataların ortaya çıkabileceği ifade edilmektedir. Ancak bu hatalar hata ekibi tarafından süratle düzeltildiği ifade edilmektedir.Secret Labratory Oyun İncelemesi yazımızda sizlere yazrdımcı olacağız.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

  1. Secret Labratory Oyun İncelemesi Secret Laboratory Oyun İncelemesi için yorumda bulun

    Secret Laboratory Oyun İncelemesi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Secret Laboratory Oyun İncelemesi için ilk yorumu yapabilirsin.